Kniha návštev

Dátum: 22.11.2014

Vložil: Akawa

Titulok: drahá maminka

Moja drahá maminka, zo srdca ti gratulujem k získanému titulu ŠAMPIÓN IHF! Ja som to vedela, že ty ho získaš, veď si taká krásna! Keď budem veľká, aj ja chcem byť taká pekná... zatiaľ budem aspoň usilovne trénovať, sľubujem.

—————

Dátum: 14.11.2014

Vložil: Eva,Eliška Arwen

Titulok: a ještě jednou

Neděláme nic jiného, než stále posíláme gratulace směr Slovensko..veleúspěšným Ebriťáčkům...ale posíláme rádi a od srdíčka.. a rádi budeme posílat dále !!!!Šikulky naše !!!

—————

Dátum: 04.11.2014

Vložil: Eva, Cailin a Anttarka

Titulok: pozdravy

Ahojky, moc děkujeme za přáníčka a i my vám ze srdce gratulujeme ke všem vašim úspěchům, jak na poli výstavním tak i k složeným zkouškám a přejeme ať se daří dál, aby se chovatelka mohla jen dmout pýchou nad úspěchy svých zlatíček :-)

—————

Dátum: 02.11.2014

Vložil: Eva,Eliška Arwen

Titulok: šikulenka

Akava je úžasná hvězdička Evropy ...blahopřejeme ještě jednou, mamka Britka je určite nejpyšnější matkou a Ty chovatelkou. Držíme palce i nadále !!!

—————

Dátum: 26.08.2014

Vložil: Eva,Eliška Arwen

Titulok: srdíčka naše !!!

MÓÓÓC gratulujeme ke všem dosaženým úspěchům celé Britčiny rodinky. To je paráda a to jsi se dmula co???????? Moc vám to všem ze srdce přejeme !!!!

—————

Dátum: 24.07.2014

Vložil: Eva, Cailin a Anttarka

Titulok: pozdrav

Také posíláme pozdravy a moc děkujeme za pochvalu. Máš pravdu, úspěch dětiček potěší duši chovatelky. Kuchtík děkuje a také zdraví.
Mějte se fajn a někdy brzy na viděnou.
Podrbej od nás pesany :-)

—————

Dátum: 11.07.2014

Vložil: Eva,Eliška Arwen

Titulok: šikulky

Gratulujeme k vítězství Atomka na výstavě a šikovnosti Amíga s Evkou. Hovíci se umí zabejčit...úplně to vidím !!!!

—————

Dátum: 18.06.2014

Vložil: Crosbík a Kurcíci

Titulok: koukám jaké jste úspěšné čilušky :-)

Posíláme pozdravení a gratulaci ke složené zkoušce BH/SK, v tom vedru to muselo být těžké jste skvělí a hned na to výstava to klobouk dolů . I k výsledkům na výstavě moc blahopřejeme. Také se chystáme na pár zkoušek, tak uvidíme jak se Crosbík pochlapí :-). Mějte se všichni krásně, užívejte si léta a sluníčka a pohody.Pohlazení hafíkům : Mirka

—————

Dátum: 16.06.2014

Vložil: Arwenka a Eliška..

Titulok: velká gratulace Amigovi a jeho paničce !!!!

Ale my jsme také držely s paničkou palečky a pacičky a věděly jsme, že "béháčko" ty náš šikulko zvládneš. Moc gratulujeme !!!!

—————

Dátum: 09.06.2014

Vložil: Akawa

Titulok: šikovný bráško

Ahoj bráško. Si macher, že si tak parádne urobil skúšku! Keď sa moja šmatlavá panička uzdraví, tak znovu nabehneme na cvičák a uvidíš, ako to ešte spolu "Ebriťáci" všetkým ukážu na pretekoch! :)

—————